Cieszymy się, że trafiłeś w miejsce gdzie otrzymasz BEZPŁATNĄ wiedzę jak rozwijać własną firmę i nie stracić 40 tys zł błędnie wybierając GPS lub dostawcę.
Czy po zakupie sprzętu pomiarowego nikt już nie interesował się Tobą?
Czy zdarzyło się, że pilnie potrzebujesz rozwiązać trudność z GPS i nie masz do kogo zadzwonić?
Sprzedawca naobiecywał Ci wiele, a później nie dotrzymywał słowa?

Jeśli TAK to dziś mamy dla Ciebie wiedzę, dzięki której nie będziesz już musiał zawracać sobie głowy jak wybrać sprzęt GPS i nie dać się „nabić w butelkę”.
Dzięki tej wiedzy, zawartej w unikalnym poradniku "10 zasad bezpiecznego wyboru GPS" będziesz pewniejszy i dokładniej dokonasz wyboru sprzętu GPS.
Cieszymy się, że będziemy mogli Ci pomóc.

W poradniku znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań, a także liczne, praktyczne wskazówki i porady, w tym m.in.:
  • - Czym przy zakupie odbiornika GPS warto się kierować: marką, doświadczeniem dostawcy, poleceniem, czy jeszcze innymi kryteriami;
  • - Jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni do prac, jakie wykonujesz Ty lub Twoja firma;
  • - Czy funkcje programów do raportowania i postprocessingu mają jakiekolwiek znaczenie w praktyce;
  • - Co dokładnie oznacza termin „wsparcie techniczne”, którego używają wszyscy dostawcy rozwiązań pomiarowych;
  • - Jakich wartości, dla własnego bezpieczeństwa i komfortu pracy z odbiornikiem GPS powinieneś wymagać od dostawcy sprzętu;
  • - Jak odróżnić zwykłego „sprzedawczyka”, nastawionego na szybki zysk, od fachowego doradcy klienta;
Korzystaj bezpłatnie z wiedzy, jak bezpiecznie wybrać najlepszą dla Ciebie technologię GNSS. To jedyny taki poradnik dlatego... po prostu nie możesz go nie mieć!

Aby otrzymać poradnik wypełnij poniższy formularz, zajmie Ci to tylko 30 sekund!
My zaraz po jego wypełnieniu, na wskazany przez Ciebie adres e-mail prześlemy Ci link potwierdzający zapis, a w ślad za nim poradnik.

Imię*:
E-mail*:
Branża*:
akceptuję regulamin

Pola oznaczone * są wymagane.

Dodatkowo otrzymasz subskrypcję naszego cotygodniowego Newslettera, gdzie będziesz czerpać za darmo korzyści w postaci aktualnych informacji z takich dziedzin inżynierii jak geodezja, budownictwo, drogownictwo GPS i GIS, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco z aktualnościami z branży.
Nie bój się, że „zaśmiecimy” Ci skrzynkę, w każdym momencie jeśli już nie będziesz chciał otrzymywać od nas informacji, możesz z łatwością wypisać się z subskrypcji klikając na wyraźnie oznaczony w e-mailu link... chociaż mamy nadzieję, że wiedza, którą dzielimy się z Tobą, będzie służyć Ci jak najlepiej, bo tylko z taką myślą ją projektujemy....A co o poradniku mówią inni:

"Jako świeżo upieczony właściciel pierwszej w życiu firmy geodezyjnej, właśnie stoję przed wyborem pierwszego odbiornika GPS. Bardzo się cieszę, że trafiłem na poradnik APOGEO. W ogóle nie zwracałem uwagi na szereg rzeczy, jak np. konieczność dokładnego przetestowania odbiornika, czy jakość wsparcia technicznego podczas użytkowania sprzętu. Bogatszy o tę wiedzę myślę, że łatwiej mi będzie podjąć dobrą decyzję, co do zakupu konkretnego rozwiązania."

Adam, właściciel i pracownik firmy geodezyjnej w 1 osobie
"Muszę przyznać, że nawet mnie „starego wygę” z ponad 30-letnim stażem w branży geodezyjnej można jeszcze czegoś nauczyć. Konkurencja na rynku dostawców jest duża, technologia GNSS wciąż się rozwija i warto za nią podążać. Polecam każdemu kto zamierza zainwestować w odbiornik zapoznanie się z poradnikiem „10 zasad bezpiecznego wyboru GPS”. Warto, bez względu czy jesteś już doświadczonym geodetą, czy też początkującym w branży, z tych 10 zasad każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie."

Janek, geodeta z 30-letnim stażem