Cieszymy się, że trafiłeś do APOGEO gdzie BEZPŁATNA edukacja użytkowników jest dla nas misją. W tym miejscu przekazujemy Ci BEZPŁATNĄ wiedzę na temat rewolucji Android jaka zachodzi w branży geoinformacyjnej.


Postaw na nowoczesność i nie daj się wyprzedzić konkurencji. Android otwiera Ci dzisiaj nowe możliwości.
W poradniku znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań, a także liczne, praktyczne wskazówki i porady, w tym m.in.:
  • - dlaczego ANDROID jest przyszłością
  • - jak platforma ANDROID stworzyła Ci nowe możliwości rozwoju
  • - poznasz zalety dostępnych na rynku Polskim oprogramowania GPS/GNSS/GIS dla wielu branż
  • - jakie korzyści odniesiesz z synergii rozwiązań GPS/GNSS i Android
Korzystaj bezpłatnie z wiedzy. To jedyny taki poradnik na rynku geoinformacyjnym dlatego... po prostu nie możesz go nie mieć!

Aby otrzymać BEZPŁATNY poradnik wypełnij tylko poniższy formularz.
My zaraz po jego wypełnieniu, na wskazany przez Ciebie adres e-mail prześlemy Ci link potwierdzający zapis, a w ślad za nim poradnik.

Imię*:
E-mail*:
Branża*:
akceptuję regulamin

Pola oznaczone * są wymagane.

Dodatkowo otrzymasz subskrypcję naszego cotygodniowego Newslettera, gdzie będziesz czerpać za darmo korzyści w postaci aktualnych informacji z takich dziedzin inżynierii jak geodezja, budownictwo, drogownictwo GPS i GIS, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco z aktualnościami z branży.
Nie bój się, że „zaśmiecimy” Ci skrzynkę, w każdym momencie jeśli już nie będziesz chciał otrzymywać od nas informacji, możesz z łatwością wypisać się z subskrypcji klikając na wyraźnie oznaczony w e-mailu link... chociaż mamy nadzieję, że wiedza, którą dzielimy się z Tobą, będzie służyć Ci jak najlepiej, bo tylko z taką myślą ją projektujemy....